سیاست حفظ حریم خصوصی

این اطمینان را می دهیم که حریم خصوصی شما نزد ما محفوظ است

ما متعهد می شویم که حریم خصوصی شما را حفظ کنیم و به آن احترام بگذاریم. بخش «حریم خصوصی» روشهای استفاده از اطلاعات شخصی کاربران در این وب سایت را شرح می دهد. اگر برای پیداکردن کسب و کارهای مختلف ازخدمات ما استفاده می کنید، سیاستهای حفظ حریم خصوصی وب سایت ما، در مورد شما صدق می کند.

اطلاعات شخصی :
ممکن است ما به دلایل متعددی مانند دریافت سفارش، عضویت در سایت، پیگیری درخواست های پشتیبانی و … از شما اطلاعاتی را درخواست نماید که می تواند شامل اطلاعات هویتی ، مدارک هویتی، اطلاعات لازم برای ورود به سرویس های خریداری شده و… باشد. این اطلاعات نزد سامانه محفوظ بوده و بدون وجود مجوزهای قانونی، هیچ شخص، سازمان یا ارگانی حق دسترسی به این اطلاعات را نخواهند داشت. البته ممکن است در سرویس های خاص، بخشی از این اطلاعات برای تمام کاربران اینترنت قابل مشاهده باشد.( مانند فروم کاربران و پاسخ به سوالات و …) و بخشی از این اطلاعات نیز برای تکمیل فرایند فعال سازی سرویس در اختیار سایر شرکت ها و سرویس دهندگان قرارداده شود (مانند سرویس ها و مجوز (لایسنس) استفاده از نرم افزارهایی که ما نماینده ی آنها می باشد).

چگونه اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم؟
ما از شما تقاضا خواهیم کرد اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید هنگامی که :
* دایرکتوریها و یا محصولات و خدمات دیگر ما را سفارش می دهید.
* در سایت یا اپلیکیشن های ما یک حساب کاربری ایجاد می کنید.
* روی یکی از تبلیغاتی که ما روی وب سایتهای دیگر گذاشته ایم، کلیک می کنید.
* از ما تقاضای اطلاعات می کنید.
* ممکن است از کسانی که با آنها روابط کاری داریم نیز درباره شما سوال کنیم و اطلاعات بدست بیاوریم.

 

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟
اطلاعاتی که ما درباره شما جمع آوری و نگه داری می کنیم، ممکن است شامل موارد زیر باشد:
* نام شما (نام و نام خانوادگی)
* شماره تلفن و/ یا شماره موبایل
* آدرس پست الکترونیکی شما
* تاریخ تولد
* اطلاعات دیگری که شما برای ما نوشته اید و یا از طرق دیگر در اختیار ما قرار داده اید.

 

چرا به آدرس ایمیل شما احتیاج داریم؟
هنگامی که در وب سایت یا اپلیکیشن های ما ثبت نام می کنید، ما آدرس ایمیل شما را جمع آوری می کنیم. آدرس ایمیل شما ممکن است برای مدیریت حساب شما بکار برده شود (برای مثال: در صورتی که پسورد خود را فراموش کردید، پسورد شما به آدرس ایمیل شما ارسال می شود). اگر شما از ما و یا از طریق وب سایت و اپلیکیشن های ما محصول و یا خدماتی را خریداری کنید، ممکن است برای تایید سفارشات شما از آدرس ایمیلتان استفاده کنیم. اگر تغییراتی در پروفایلتان ایجاد کنید و یا درباره خدمات ما اطلاعاتی بخواهید، ما برای تایید تغییرات و همینطور ارسال اطلاعات مورد نظر شما به آدرس ایمیلتان نیاز داریم. همچنین ممکن است برای آگاه کردن شما از اخبار و تغییرات جدید نیز از ایمیلتان استفاده کنیم، برای مثال ممکن است نحوه دسترسی شما به خدمات آنلاین ما تغییر کرده باشد و یا خدمات جدید و پیشنهادات خاصی در وب سایت ما ارائه شده باشد که فکر می کنیم برای شما جالب خواهد بود. درصورتی که شما نمی خواهید ایمیلی در یافت کنید ما گزینه عدم دریافت تبلیغات و اطلاع رسانی از تخفیف ها را در وب سایت خود قرار دادیم

کوکی ها :
به طور کلی کوکی ها شامل فایل های کوچکی می شوند که در سیستم کاربر ذخیره می شوند. از کوکی ها می توان برای درک صحیح تر درخواست های مشتریان با توجه به سوابق استفاده کرد. همچنین ما از کوکی ها برای تشخیص هویتی کاربران  ، تشخیص روبات ها از کاربران اصلی استفاده می نماید. یکی دیگر از کاربرد های کوکی ها جلوگیری از اجبار برای وارد کردن مداوم مشخصات ورود در پورتال مشتریان یا سرویس ها می باشد. به این ترتیب در صورتی که کاربر یک بار با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد پورتال یا سرویس خود شود پس از آن یک کوکی در سیستم کاربر ذخیره می شود سپس تا زمان مشخص شده استاندارد یا خروج از سایت و اپ ، کاربر می تواند بدون وارد کردن مشخصات ورود از امکانات سایت استفاده نماید.

در میان گذاشتن اطلاعات شما با اشخاص ثالث
بدون موافقت شما، اطلاعات شخصی شما را برای اهداف تجاری خود، با اشخاص ثالث در میان نخواهد گذاشت، مگر اینکه فقط به منظور امکانپذیر ساختن ارائه خدمات از سوی برخی از شرکتهای وابسته (مطابق با قوانین و مقررات ذیربط)، یا سایر شرکتهای مورد اعتماد، و یا در ارتباط با اهداف تجاری که شرکت های آن زیر مجموعه ای از ما باشند (منوط به الزامات مربوط به حفظ حریم خصوصی و امنیت) باشد.
اجرای قانون: همچنین در صورتیکه ما تشخیص دهیم که افشاء اطلاعات شخصی شما با حسن نیت و در پیروی از قوانین مربوطه، یا جهت پاسخگویی به برگ احضاریه، یا حکم ابلاغ شده به ما، یا به منظور محافظت یا برای دفاع از حقوق، املاک، یا امنیت کاربران ما، سایرین، و خود ما می باشد، ممکن است چنین اطلاعاتی را فاش سازد. ممکن است ما از سوی مقامات انتظامی یا قضایی ملزم به ارائه اطلاعات شخصی به مقامات مربوطه قضایی باشد. در پی دریافت حکم دادگاه یا برگ احضاریه، یا جهت همکاری با مقامات انتظامی برای انجام تحقیقات، اطلاعات شخصی شما ممکن است فاش شود. به منظور تعیین هویت اشخاصی که از خدمات ما را برای فعالیتهای غیر قانونی استفاده می کنند، ما به صورت کامل با مراجع انتظامی همکاری می کند. هر گاهبا حسن نیت تشخیص دهد که هر گونه فعالیتی غیر قانونی است، حق دادن گزارش یه مراجع انتظامی را خواهد داشت.

موارد غیر قانونی:

هرگونه ثبت سفارش برای سایت های غیر مجاز قمار،تبلیغ محصولات جنسی،پرونوگرافی،ترویج خشونت علیه زنان و کودکان،توهین به مقدسات و محصولات مربتط با سلامت بدون مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باعث بلوکه شدن مبلغ واریزی شما و اطلاع رسانی مورد ثبت شده به پلیس سایر ارگان های زیر ربط توجه داشته باشید که مجموعه ما براساس قوانین کشور فعالیت می کنید و تحت هیچ شرایطی نقض قوانین بصورت کلی یا جزئی مورد پذیرش ما نیست

روشهای مربوط به محافظت از اطلاعات
به منظور جلوگیری از دستیابی، ایجاد تغییرات، یا از بین بردن اطلاعاتی که از طریق این وب سایت  یا سایر اپ ها و سایت های زیر مجموعه در دسترس  قرار داده شده است، ما  از تلاشهای تجاری معقولی استفاده می کنیم. این تلاشها شامل کنترل یا نظارت بر عبور و مرور شبکه جهت تشخیص هر گونه مبادرت غیر مجاز برای ارسال فایل، یا تغییر اطلاعات، و تحت برخی شرایط رمزگذاری اطلاعات حساس با استفاده از گواهی نامه ایمنی  “SSL” ، یا فن آوری مشابه دیگری است. همچنین برای جلوگیری از هر گونه فعالیت غیر قانونی، یا فعالیتی که موجب ایجاد مسئولیت یا خسارت قانونی  شود، نظارت و کنترل انجام خواهد شد. به منظور در دسترس نگهداری خدمات برای تمامی بازدیدکنندگان، متعهد به حفظ امنیت وب سایت، و تداوم پیروی از قانون است.
با وجود اینکه ما از تلاشهای تجاری معقول برای جلوگیری از دستیابی اشخاص ثالث غیر مجاز به اطلاعات شخصی، که از طریق این وب سایت در دسترس  قرار داده شده است استفاده می کند، دستیابی یا دسترسی غیر مجاز از سوی شخص ثالث می تواند کماکان امکان پذیر باشد.

ما اطلاعات شخصی کودکان زیر سن ۱3 سال را عمداً جمع آوری نمی کند. به علاوه، هیچ یک از مندرجات وب سایت یا اپلیکیشن های ما برای کودکان مضر تلقی نمی شود. در صورتی که به این نتیجه برسد که به صورت غیر عمدی از کودکان زیر ۱۲ سال اطلاعات شخصی جمع آوری شده است، ما این اطلاعات را از پرونده های خود پاک کرده و حساب ذیربط را خواهیم بست.

لینک ها
این وب سایت ممکن است لینکهایی به بخشهای دولتی، انجمنهای صنعتی مختلف، و سایر وب سایتها یا مطالب فراهم کند. این لینکها فقط به منظور ارائه اطلاعات  فراهم  می شود.  ما هیچگونه رایزنی، کالا یا خدماتی که از سوی اشخاص ثالث ارائه می شود را مورد تایید قرار نمی دهد. مادامی که مطالب شخص ثالث حاوی اظهارات مربوط به واقعیت، پیشنهادات، یا هر گونه تعبیر یا رایزنی باشد، شخص ثالث به تنهایی مسئولیت مندرجات وب سایت خود را به عهده خواهد داشت، و ما هیچگونه تعهدی نسبت به تایید صحت، کامل بودن یا مناسب بودن آن برای هر نیت و کاربری متقبل نخواهد شد. افزون بر آن، ما سیاست های مربوط به حفظ حریم خصوصی وب سایتهای شخص ثالث ذیربط را مورد بررسی قرار نداده، و مطالب آنها را میزبانی نکرده است، یا در مورد اقداماتی که این اشخاص ثالث در ارتباط با حفط حریم خصوصی بازدیدکنندگان به انجام خواهند رساند تصمیم نگرفته است. لذا، شما باید سیاست های مربوط به اشخاص ثالث که از وب سایت ما دسترسی پذیر هستند را به دقت بررسی نمایید.  تحت هیچ شرایطی مسئولیت مندربجات، سیاست ها یا اعمال اشخاص ثالث را به عهده نخواهد گرفت.  شما را تشویق می کند که سوال کنید، و قبل از افشاء اطلاعات شخصی تان به اشخاص ثالث بسیار محتاطانه عمل کنید.

سلب مسئولیت
در صورتی که کلمه عبور که به کاربر ارائه می شود بدست شخص ثالثی بیافتد، یا در ارتباط با هر گونه فعالیتهای غیر قانونی در ارتباط با این وب سایت،ما مسئولیت به عهده نمی گیرد. در صورتی که کاربر بر این باور باشد که کلمه عبور وی بدون اجازه از سوی اشخاص ثالث کسب شده است، یا اینکه بازدید کننده نگرانی های دیگری در ارتباط با حفظ حریم خصوصی داشته باشد، او باید فوراً با تماس بگیرد تا کلمه عبور وی تغییر داده شود، یا اقدامات مقتضی دیگری به انجام برسد. این تذکر باید به info@viewglory.ir ارسال شود.توجه داشته باشید هرگونه فعالیت خارج از قوانین و مقررات توسط کاربران مسئولیتی ا متوجه ما نمی کند

تغییر در این بیانیه
هر چند وقت یک بار، ممکن است تغییراتی در سیاست های حریم خصوصی اعمال نمائیم. این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌ های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابر این شما باید هر چند وقت یک بار آن را مطالعه نماید.

Privacy Policy
We ensure that your privacy is protected

We are committed to protecting and respecting your privacy. The “Privacy” section describes how to use users’ personal information on this website. If you use our services to find different businesses, our website privacy policies apply to you.

Personal Information :
We may request information from you for a variety of reasons, such as ordering, membership, tracking support requests, and so on, which may include identity information, identity documents, information needed to enter into purchased services, and so on. This information is protected by the system and without any legal authorization, no person, organization or entity will have the right to access this information. However, in certain services, some of this information may be visible to all Internet users (such as users’ forum and answering questions, etc.) and part of this information may be available to other companies and services to complete the activation process. Providers (such as the Services and the licenses to use the Software we represent).

How do we collect your information?
We will ask you to provide us with your information when:
* Ordering our directories or other products and services.
* You create an account on our site or apps.
* Click on one of the ads we have placed on other websites.
* You are requesting information from us.
* We may also ask people we have business relationships with about you and get information.

What information do we collect?
The information we collect and maintain about you may include:
* Your name (first and last name)
* Phone number and / or mobile number
* Your email address
* Date of birth
* Other information you have written to us or otherwise provided to us.

Why do we need your email address?
When you sign up for our website or app, we collect your email address. Your email address may be used to manage your account (for example: your password will be sent to your email address if you forget your password). If you purchase a product or service from us or through our website and applications, we may use your email address to confirm your orders. If you make changes to your profile or request information about our services, we will need your email address to approve the changes and send you the information you require. We may also use your email to alert you to new news and changes, for example how your access to our online services may have changed or new services and special offers offered on our website that we think It will be interesting for you. In case you do not want to receive an email, we have placed the option of not receiving discounts and advertising on our website

Cookies :
Cookies generally include small files that are stored in the user’s system. Cookies can be used to better understand customer requests based on records. We also use cookies to identify users, identify robots from key users. Another use of cookies is to prevent the need to constantly enter login credentials into the customer or service portal. This way, if the user logs in to their portal or service once using their username and password, then a cookie is stored in the user’s system then the user can wait until the specified standard or logout. Can use site features without entering login details.

Share your information with third parties
Without your consent, we will not share your personal information with third parties for your own business purposes, unless only to enable the provision of services by some affiliated companies (in accordance with the relevant laws and regulations), or other trusted companies. , Or in connection with business purposes whose companies are subsidiaries of us (subject to privacy and security requirements).
Law Enforcement: Also if we determine that your personal information is disclosed in good faith and in accordance with applicable law, either in response to a summons, or a warrant issued to us, or in order to protect or defend the rights, property, Or it is the safety of our users, others, and ourselves, it may disclose such information. We may be required by law enforcement or judicial authorities to provide personal information to the relevant judicial authorities. Your personal information may be disclosed upon receipt of a court order or summons, or to cooperate with law enforcement authorities in conducting investigations. We work closely with law enforcement to determine who is using our services for illegal activities. Whenever it decides in good faith that any activity is illegal, it will be entitled to report to law enforcement.

Illegal cases:

Any order registration for unauthorized gambling sites, promoting sex products, prostitution, promoting violence against women and children, insulting sanctuaries and unauthorized health products will block your deposit and notification information. Notice the police of the other organs below

Translated by Google Trance